Leasing na samochód

Większość samochodów sprzedawanych w salonach dla firm jest kupowany na raty. Jest to leasing na bardzo korzystnych warunkach. Kredyt jest bardzo niskooprocentowany i łatwo go otrzymać. Jeśli mamy leasing to jest możliwe odliczenie vat od samochodu, a na tym naprawdę można sporo zarobić.

Każdą spłacaną ratę będziemy odliczać od podatku. Firma, która posiada kilka czy kilkanaście samochodów wiele może na tym zyskać. To, dlatego opłaca się właśnie stosować takie rozwiązanie.
Negocjacja ceny w salonie samochodowym jest łatwiejsza, jeśli interesuje nas flota. Co to takiego? Idziemy do jednego salonu samochodowego i kupujemy u nich wszystkie auta. Mamy wtedy flotę i możemy naprawdę wiele na tym zyskać. Ceny są o nawet kilkadziesiąt procent niższe od tych, które są w cenniku. Oczywiście jest to obwarowane wieloma wymaganiami. Nie możemy mieć innych samochód, decydujemy się na serwis właśnie w tym salonie. Tak naprawdę można na tym tylko zyskać, a tym bardziej, jeśli interesuje nas wiele samochód. Taka flota samochodowa jest wybierana przez wiele firm. To widać na ich parkingach gdzie czy to małe czy większe modele mają dokładnie ten sam znaczek. Warto właśnie takie rozwiązanie rozważyć dla swojej firmy i dowiedzieć się, jakie są wtedy ceny tych samochodów, które nas interesują.

Oczywiście wszystkie samochody mamy w leasingu, dlatego jest tanio i bezpiecznie.

W leasing można brać samochód dla pracowników jak i dla szefa. Może to być prosty samochód z bardzo ubogim wyposażeniem, ale również może to być luksusowa limuzyna. Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Trzeba tylko przejrzeć oferty, pochodzić po salonach i wtedy będziemy wiedzieli, co nam konkretnego zaoferują. Nie wybieramy jednego salonu i tam wszystko załatwiamy. Lepiej pojeździć, nawet, jeśli mamy stracić trochę czasu to przynajmniej wybierzemy najlepszą i najkorzystniejszą ofertę dla naszej firmy. Im więcej uda nam się dzięki temu zaoszczędzić pieniędzy tym lepiej będzie dla naszej całej firmy.